Piwo Wroclove - info i dystrybucja

TREŚĆ TEJ STRONY DOZWOLONA JEST TYLKO DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.
JEŚLI NIE MASZ UKOŃCZONYCH 18 LAT OPUŚĆ TĘ STRONĘ.
0,5 litra alkoholu zawiera 25 gramów czystego alkoholu etylowego. Sprzedaż alkoholu osobom do lat 18 jest przestępstwem.

Piwo Wroclove warzymy we współpracy z Browarem Bytów i Browarem Witnica. Dzięki temu możemy zaoferować Wam aż 9 rodzajów tego trunku:

Pils, Pszeniczne, Truskawkowe, Jasne pełne, IPA, Porter, Malinowe, Miodowe

Piwo Wroclove można kupić w ponad dwustu miejscach we Wrocławiu. Oficjalną partnerem sprzedaży jest sieć siedemnastu sklepów ToMa 303 RODZAJE PIWA oraz hurtownia dystrybutora - tam zawsze znajdziesz naszą pełną ofertę. Ze względu na rzemieślniczy charakter warzenia niektórych naszych piw, przez krótki okres niektóre rodzaje piw mogą być niedostępne. Jesteś zainteresowany zakupem prywatnie do domu, czy wprowadzeniem u siebie do sprzedaży naszego piwa, odwiedź jedno z miejsc poniżej lub skontaktuj się z dystrybutorem:

Hurtownia "Dobre Piwo"

tel.: +48 71 350 54 53
E-mail: biuro@pij.com.pl
ul. Wyścigowa 58, 53-012 Wrocław
Czynne: poniedziałek - piątek godz. 8.00-17.00
www.pij.com.pl

Sklepy ToMa 303 RODZAJE PIWA:

ul. Kromera 27a
ul. Krzycka 1
ul. Dolnobrzeska 36a/lok.1
ul. Mickiewicza 39/1L
ul. Św. Antoniego 27/29
ul. Grabiszyńska 26
ul. Grunwaldzka 42
ul. Grabiszyńska 240
ul. Objazdowa 15
ul. Pilczycka 39a
ul. Rogowska 3
ul. Strachocińska 188
ul. Zwycięska 25-35 lokal 7
ul. Kiełczowska 64C
ul. Kosmonautów 295
ul. Kowalska 72
ul. Średzka 13/1B

Browar Bytów to realizacja marzeń dwóch kumpli z Torunia: Michała i Kuby. Pierwszego z nich pasjonuje tworzenie piwa, a drugiego jego picie. W związku z tym, gdy dotarła do nas wieść o możliwości wskrzeszenia produkcji w Browarze w Bytowie szybko podążyliśmy w jego kierunku. Gdy po raz pierwszy dotarliśmy na Kaszuby- pagórkowatą krainę pełną przepięknych lasów i setek jezior, przy których odbywają się żurawie sejmiki, od razu poczuliśmy, że to właśnie tu chcemy realizować naszą pasję. Słowo stało się ciałem dokładnie 26 stycznia 2016 roku kiedy to nasze pierwsze piwo - Bytów Jasne Pełne - zostało rozlane do butelek i wyruszyło w Polskę. Od tego czasu sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę. Oprócz klasycznej linii piw regionalnych eksperymentujemy także z nowofalowymi stylami tworząc linię piw rzemieślniczych. Od pierwszego dnia naszej działalności współpracujemy również z browarami kontraktowymi, na których zlecenie produkujemy piwo wg dostarczonych nam receptur. Można więc powiedzieć, że piwna rewolucja na dobre rozgościła się w Bytowie.

Naszym głównym celem działania jest rozwój świadomości piwnej poprzez promowanie smacznych, tworzonych w zgodzie z naturą produktów regionalnych. Nasze piwa powstają w naturalnym cyklu produkcyjnym z najlepszych dostępnych na rynku składników. Nie przyspieszamy sztucznie procesów fermentacji i leżakowania, ani nie filtrujemy piwa przez rozlaniem do butelek. Dzięki temu nasze produkty charakteryzują się oryginalnym, bardzo wyrazistym smakiem i aromatem. Trzymając w ręku butelkę BYTOWA masz pewność, że w środku odnajdziesz piwo tworzone z pasją i zaangażowaniem z tego co najlepsze w naturze.

Wroclove z Browaru Witnica to piwo oparte na oryginalnej, unikalnej i nieprzemysłowej recepturze. Do warzenia naszych piw używane są najlepsze składniki, a produkcja odbywa się przy zastosowaniu naturalnych procesów, bez przyśpieszaczy i polepszaczy.

Początki browaru sięgają XIV w., kiedy to położona w dolinie Warty maleńka Witnica, a wówczas jeszcze niemiecka wioska Vitz - stała się własnością zakonu cystersów z Mironic. Na mocy posiadanego przywileju braciszkowie gotowali piwo w należących doń włościach.

Jako datę założenia obecnego browaru uznaje się rok 1848, kiedy to Ernest Ferdinand Handke wydzierżawił istniejący już browar i gospodę od rodziny Feuerhermów, a następnie - w 1856r. - przejął je na własność.

Po rozbudowie przedsiębiorstwa w drugiej połowie XIX w. stało się ono jednym z najnowocześniejszych małych browarów w północnej części Niemiec. Funkcjonując pod nazwą Stern Brau, udoskonaliło proces fermentacji i na dobrym jakościowo chmielu zaczęło warzyć piwo – powszechnie znane jako „bawarskie”. Na początku następnego stulecia rozpoczęło produkcję znakomitego piwa Sternbrau – jasne pełne i ciemne mocne.

Po II wojnie światowej browar, znacjonalizowany przez państwo polskie, należał początkowo do zakładów piwowarskich w Szczecinie, a następnie w Zielonej Górze, wreszcie do Kombinatu Rolnego w Lubniewicach.

W 1992 r. firma odzyskała niezależność i produkowała piwo pod szyldem przedsiębiorstwa państwowego – Zakłady Piwowarskie Witnica, a później jako spółka pracownicza, w 1995 r. została przekształcona w spółkę akcyjną.

Aktualnie Browar Witnica, który od 160 lat leży w centrum tej miejscowości, należy do grupy małych browarów produkujących poniżej 70000 hl piwa w ciągu roku, dlatego słusznie jest postrzegany jako browar, a nie, jak w przypadku większych browarów, jako fabryka piwa. Wysoka jakość wytwarzanych trunków sprawia, że doceniają je klienci w całej Polsce, a także w USA, Niemczech, Austrii czy Szwecji.

Bestsellery
Naklejki Wroclove 8 szt.
Naklejki Wroclove 8 szt.
10,00 zł
szt.
Koszulka Wroclove Śląsk
Koszulka Wroclove Śląsk
55,00 zł
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne
29,99 zł
szt.
Polo niebieskie
Polo niebieskie
59,00 zł

Infolinia:

+48 608 659 244

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl